Etikety, štítky a visačky

Označenia pre priemyselné aplikácie – Brady ponúka široký sortiment riešení označovania a identifikácie, ktoré pomáhajú zlepšovať úroveň produktivity, výkonnosti, bezpečnosti a ochrany produktov. Vytvorte a tlačte vlastné štítky z našich vysokovýkonných materiálov vytvorených pre pestrú paletu rôznych priemyselných aplikácií.

Všeobecné označovanie produktov a zariadení

V našej ponuke nájdete množstvo etikiet a štítkov pre všeobecné priemyselné označovanie, akými sú expedičné, typové a inventárne štítky ako aj ďalšie obecné označenia. Vybrať si možno vyhotovenia s lesklou, matnou aj metalizovanou povrchovou úpravou, z rôznych typov základných materiálov (vinyl, polyamid, polyester atd), tvarov a rozmerov.

Značenie káblov, sietí, rozvádzačov a panelov

Brady má široký sortiment etikiet, štítkov, zmršťovacích návlečiek, visačiek, zástaviek a ďalších materiálov vhodných pre označovanie kabeláže, sietí, prepájacích panelov a rozvádzačov.

Štítky pre značenie v laboratóriách

Laboratórne štítky od spoločnosti Brady sú špeciálne vyvinuté pre označovanie vzoriek v biotechnológii, medicíne, chemických, environmentálnych a forenzných ústavoch a laboratóriách.

Etikety pre dosky plošných spojov a el. komponenty

Brady Circuit Board Labels (PCB labels) – Brady štítky pre dosky plošných spojov – riešenie označovanie elektronických súčiastok pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Štítky na mieru

Brady ponúka nielen viac ako 5000 štandardných položiek, ale aj možnosť výroby štítkov presne podľa požiadaviek zákazníka. Etikety a štítky na mieru presne podľa špecifikácií – farebná kombinácia, rozmery, materiál, certifikácie a testy – to je riešenie pre špecializované aplikácie.

toughwash

ToughWash™ Series – Štítky odolné voči umývaniu

Štítky ToughWash™ rezistentné voči umývaniu dokážu odolať vysokej teplote, agresívnym chemikáliám, striekaniu pod vysokým tlakom a viacnásobným umývacím cyklom, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou čistiacich procesov v potravinárskom a nápojárskom priemysle.