Tlačiarne a zariadenia

Prenosné štítkovačeRTEmagicC_prenosne_stitkovace

Príručné zariadenia Brady pre tlač etikiet a štítkov využívajú princíp autokalibrácie pomocou technológie inteligentného čipu. Niekoľko desiatok typov materiálov a jednoduchá výmena kazety umožňujú používateľom okamžité riešiť akékoľvek identifikačné zadanie priamo na mieste výkonu práce. Ideálne pre aplikácie s potrebou tlače do 1000 štítkov denne a vyššie rady je možné pripojiť k PC.

Stolové tlačiarneRTEmagicC_stolni_tiskarny

THT tlačiarne etiket Brady pracujú v pripojení na PC a s príslušným software na tvorbu etikiet (LabelMark™, CodeSoft®). Tieto inteligentné a vysokovýkonné zariadenia sa uplatnia hlavne vo výrobných odvetviach, kanceláriách, skladoch, laboratóriách alebo ďalších prevádzkach, kde je potrebné vytlačiť niekoľko stoviek až tisícov označovacích štítkov denne.

Špecializovaná zariadeniaRTEmagicC_specializovana_zarizeni

Špecializované zariadenia s integrovanými funkciami tlače a presnej aplikácie etikiet sú tým pravým riešením pre sériovú výrobu káblov, káblových zväzkov, PCB dosiek, elektronických súčiastok alebo ďalších priemyselných tovarov a polotovarov.

Grafické tlačiarne značiek a tabuliekRTEmagicC_graficke_tiskarny

THT tlačiarne pre tvorbu grafických štítkov pre bezpečnostné tabuľky, značenie potrubí, štítky pre logistiku, informačné tabuľky a cedule s piktogramom. THT potlač na odolný vinylový samolepiaci pás je zárukou kvalitných, trvácnych a odolných etikiet pre jednoznačnú identifikáciu prevádzkových priestorov.