ToughWash™ Series – Štítky odolné voči umývaniu

ToughWash™ Series – Štítky odolné voči umývaniu

Štítky ToughWash™ rezistentné voči umývaniu dokážu odolať vysokej teplote, agresívnym chemikáliám, striekaniu pod vysokým tlakom a viacnásobným umývacím cyklom, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou čistiacich procesov v potravinárskom a nápojárskom priemysle.

Vývojári spoločnosti Brady zaoberajúci sa novými materiálmi vyvinuli a testovali tieto štítky simuláciou skutočných umývacích postupov, v ktorých sa preukázala ideálna kombinácia prvotriednej trvanlivej potlače a odolnej konštrukcie materiálu, vďaka čomu sa štítky nerozpadávajú ani neoddeľujú.

Štítky z materiálu Brady B-854 radu ToughWash s rezistenciou voči umývacím procesom sú trvanlivé, priľnavé etikety citlivé na tlak, ktoré možno potlačiť ľubovoľnou informáciou. Sú určené pre potravinársky a nápojársky spracovateľský priemysel. Trvanlivá etiketa odoláva drsným podmienkam prostredia umývacích cyklov, pričom bola testovaná pri teplote umývania až 80 °C a tlaku až 1 500 PSI.

Štítky z materiálu Brady B-854 radu ToughWash Metal Detectable (rozpoznateľný detektorom kovov) sú trvanlivé, priľnavé etikety citlivé na tlak, ktoré možno potlačiť ľubovoľnou informáciou. Sú určené pre potravinársky a nápojársky spracovateľský priemysel, pričom vďaka jedinečnej konštrukcii materiálu je možná jeho detekcia na komerčne dostupných detektoroch kovov. Trvanlivá etiketa odoláva drsným podmienkam prostredia umývacích cyklov, pričom bola testovaná pri teplote umývania až 80 °C a tlaku až 1 500 PSI.

Viac informácií

ToughWash01
ToughWash02