Etikety pre dosky plošných spojov a el. komponenty

Brady Circuit Board Labels (PCB labels) – Brady štítky pre dosky plošných spojov – riešenie označovanie elektronických súčiastok pre elektrotechnický a automobilový priemysel. Pre firmy, ktoré prevádzkujú miliónové linky pre montáž elektrotechnických dielov je dôležitý nepretržitý výrobný proces bez zbytočných prestojov. Dôležitou črtou takejto masovej výroby je schopnosť spätne vysledovať každý jeden komponent a jeho históriu. Na PCB doskách je zvyčajne veľmi málo miesta pre označenie, navyše v procese je doska vystavená vysokým teplotám. Presná a špecializovaná etiketa s ostrou potlačou dokáže niesť požadovanú informáciu nielen počas výroby, ale aj po dodávke koncovým užívateľom.

 

Etikety pre prístroje a servisné štítky

Vysoko-kvalitné etikety pre označovanie elektronických prístrojov a zariadení – kalibračné, servisné a testovacie štítky

Inšpekčné značky a značenie Quik-Dots™

Inšpekčné štítky vo forme šípky ukazujú na miesto opravy na PCB doske. Etikety z vinylu tesne prilieha, ale zároveň jej odstránenie je ľahké a bez zvyškov lepidla. Dostupné sú v troch vyhotoveniach a farebných kombináciách.

Etieky pre PCB

Etieky pre PCB a ďalšie elektrotechnické komponenty od spoločnosti Brady sú špeciálne vyvinuté, aby odolávali náročným podmienkam pri výrobe dosiek plošných spojov. Na výber je celá škála etikiet a materiálov pre vrchný aj spodný SMD proces.

Spájkovacie masky

Brady Solder Masks – Brady spájovacie masky – predstavujú ideálnu ochranu dôležitách častí dosky počas výrobného procesu. Masky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali charakteru pásovej výroby. Na výber sú role, hárky alebo jednotlivé nosiče.

Štítky pre informácie o elektrostatickom náboji

Tieto čierno-žlté alebo čierno-oranžové štítky vystríhajú ľudí, ktorí prichádzajú do styku s elektronikou pred možnosťou vzniku poškodenia v dôsledku elektrostatickej energie. Dostupné sú na rolkách, alebo v praktických hárkoch.