Všeobecné označovanie produktov a zariadení

V našej ponuke nájdete množstvo etikiet a štítkov pre všeobecné priemyselné označovanie, akými sú expedičné, typové a inventárne štítky ako aj ďalšie obecné označenia. Vybrať si možno vyhotovenia s lesklou, matnou aj metalizovanou povrchovou úpravou, z rôznych typov základných materiálov (vinyl, polyamid, polyester atd), tvarov a rozmerov.

 

Inventárne a typové štítky

Brady ponúka široký výber riešení pre správu a kontrolu majetku a hotových produktov.

Ochrana značky a etikety s ochrannými prvkami

Naše špecializované identifikačné riešenia vám pomôžu označiť a chrániť Vaše slabé miesta ako v reálnom svete tak aj na internete. Brady kombinuje skryté a viditeľné technológie na štítkoch, etiketách a balení s možnosťou vytvoriť si vlastný ochranný systém.

Expedičné etikety

Samolepiace štítky z polyesteru s lamináciou na označenie prepravovaného tovaru sú vynikajúce na zaistenie bezškodovej dopravy Vašich produktov k Vašim odberateľom.

Servisné štítky

Kalibračné a servisné štítky sú bevyhnutné pre jasnú a jednoznačnú informáciu o stave prístrojov a zariadení. Predchádza sa tak nežiadúcim prestojom, úrazom a poškodeniam.

Etikety pre označenie zhody s normami WEE/RoHS

Identifikačné štítky WEEE (Waste in Electrical and Electronic Equipment) Identification Labels and products for compliance with the Restriction of Hazardous Substances (RoHS) legislation

Popisovateľné etikety

Prázdne Brady etikety pre ručný popis perom alebo permanentnou fixou s možnosťou farebného kódovania predstavujú najjednoduchší variant pre Vaše menej náročné aplikácie.